Fatih
Fatih Dalkıran
    05455990053
E-Posta Gönderin:

1990 yılından günümüze, Rize Ardeşen ilçesinde kivi ve narenciye üretimi ile başladığımız fidan üretimimize, 2004 yılından itibaren profesyonel olarak Samsun Ondokuz mayıs ilçesinde her yıl kendimizi yenileyerek ve geliştirerek devam etmekteyiz.

19 mayıs ilçesinde, 45, Çarşamba ilçesinde ise 40 dönüm alanda sertifikalı meyve fidanı üreten Karadeniz Fidancılık, Şirket bünyesinde daimi 2 Ziraat mühendisi olmak üzere toplam 12 çalışanı ile Hizmet vermektedir. Mevsimine göre çok daha fazla kişi ile üretim yapıp ticari bahçeler tesis eden Karadeniz Fidancılık yeniliklere önem vererek aklınıza gelebilecek, Türkiye'de bulunmaz diyebileceğiniz her türlü fidan ve fide üretimini gerçekleştiren sayılı firmalardan biridir.

Dönemlik açık köklü ve tüplü, her türlü aşılı meyve ve sebze üretimlerimiz toplu siparişleri karşılayabilecek nitelikte daima stoklarımızda mevcuttur. Birçok e-ticaret sitesinde online satışlarımız Fidan Ara sitesinde olduğu gibi devam etmektedir.

Firmamızdan aldığınız her ürün, özenle paketlenerek belirtilen adrese çok hızlı bir şekilde gün içinde teslim edilmektedir.

Karadeniz Fidancılık her dönem yüzlerce çeşit meyve fidanı satış işlemi gerçekleştirmektedir. Kışlık dönemde ise tüm tüplü ürünlerde olduğu gibi açık köklü ürünlerinde satışı yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra, iç mekan süs bitkileri ve dış mekan süs bitkileri yaz kış aralıksız satışta ve müşterilerimizin hizmetindedir. Karadeniz Fidancılık mağazası Samsun ilçelerinde Peyzaj çalışmaları yapmaktadır.

Saksılı çiçekler için özel ısı odaları bulunan Karadeniz Fidancılık, kış döneminde olsa dahi birçok bitkiyi sağlam bir şekilde alıcısına ulaştırır. Aralık ayında açtığı yeni şubesi ile düğün, kına gibi organizasyonlar için limuzin teminine kadar her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir.

Özel kutulama sayesinde tüm ürünlerinin sağlam ulaşma garantisi vermekte ve hasar gören ürünler için, kargo tutanağı tutan müşterilerine yeniden ürün göndermektedir. Yüzlerce metrekarelik alanda kendi ürünlerini yetiştiren Karadeniz Fidancılık Sarmaşık, Çam Fidanları ve Toprak, Bitki Besinleri ve Tohum gibi yüzlerce ürünü de satmaktadır.