Kargolama Hakkında

           

Fidan Ara sitesinde satın alacağınız ürünleri seçerken kargo bedava olanları tercih edebilirsiniz. 

Kargo bedava ürün ile kargo ödemesi olan ürün aynı satıcı veya farklı satıcılardan tek sepette satın alınabilir. Yani beğendiğiniz ürünleri aynı satıcıdan veya farklı satıcılardan aynı anda satın almanız mümkündür.

Burada dikkat edilecek önemli nokta, farklı satıcılar ürünleri aynı veya farklı kargo firmaları ile aynı veya farklı günlerde gönderebilir. Her ürünün tedarikçisi, ürünü kargoya verdiği zaman sisteme kargo bilgisini girer ve sipariş sayfanızın yanı sıra tarafınıza sms ile de bilgisi verilir. Tüm süreçten e-posta, üyelik panel bilgisi ve sms hizmeti ile haberdar olursunuz.

Aynı satıcının ürünlerini tercih ederseniz, ürünleriniz tek seferde tarafınıza ulaşacaktır. Her satıcının kendi profil alanı vardır ve bu alandan gönderim yapılacak şehir ile satışta olan tüm ürünlerini bu alan yardımı ile görebilirsiniz. Her satıcının, gönderimi yapacağı anlaşmalı kargo firması da bu alanda ve ürünlerinin yer aldığı ilanlarında yer alıyor. Kargo firması olarak önceliğiniz varsa, tercihlerinizi yaparken bu alanı da karşılaştırma listenize ekleyebilirsiniz.

Kargolama süreci bu şekilde işleyecektir. Kendinize en uygun şekilde sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Destek sistemi ile bize bilgi verebilir veya satıcınızla iletişim yöntemlerimizi kullanarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Farklı konularda yardım isterseniz, Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha farklı tüm sorularınız için destek sistemimizi veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Fidan Ara sitesi, müşterilerine her türlü kolaylığı sunmaktadır. Aklınıza takılan her türlü soru için destek sistemimizi kullanmaktan çekinmeyin.