Fidan Ara

Fidan Ara sitesi, bir grup yatırımcı tarafından oluşturulan özel yazılım ile, kullanıcıların aradığı ürünleri farklı yerlerden zaman kaybederek maliyetli bir şekilde satın alabilirken, bu sistem sayesinde tek seferde hem karşılaştırarak inceleyebilmesini hem de istediği tüm ürünleri tek seferde satın alabilmesini sağlar.

Müşterilerimiz için hazırladığımız özel sistem sayesinde farklı tedarikçilerimizin ürünlerini seçerek aynı ekran üzerinde karşılaştırması da mümkündür. İhtiyaç duyulan özellikteki ürünün bulunmasına olanak sağlayan karşılaştırma sistemi, kullanıcıların ürün detaylarına pratik bir şekilde ulaşabilmesini ve tek siparişle farklı tedarikçilerimizin ürünlerini de aynı anda satın almasını sağlamaktadır.

Müşteriler, farklı satıcıların ürünlerini tek seferde sipariş edebilme şansına sahiptir. Kargo bedava veya sipariş anında ödeme tercihli ürünler dahil, tek sepete eklenerek aynı anda satın alınabilir.

Ürününü satın almak istediğiniz tedarikçimizin profil alanında gönderim yapılan şehir, ürün yorumları ve sadece kendisine ait olan diğer satışlarını görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler tek seferde gelsin isterseniz aynı satıcının ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tedarikçilerimizin ne kadar bol ürün yelpazesi olsa dahi, bunlar bir arada olmadığı sürece hiçbir anlamı yoktur. En seçkin fidancıların ürünlerini ortak olarak satışa sunduğu bu site üzerinden aradığınız tüm ürünleri tek seferde alabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri ile, banka kartı ve havale/eft tercihi de 256 bit güvenlik sistemi ile mümkündür. Tam donanımlı koruma sistemi ile bilgilerinizin korunarak, istendiği taktirde 3D Secure sistemi aracılığıyla sms doğrulaması yaparak %100 güvenli bir şekilde satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizden sonra hem ürün gönderimi yapan tedarikçilerimize sms ile bilgi verilir, hem de size sipariş teyit adına sms ile bilgisi verilmektedir. Ürünler gecikme yaşanmadan en kısa sürede kargo firmasına teslim edilir ve kargo takip bilgisi sisteme girildiği anda, kargolanma bilgisi ürününüzü takip edebilmeniz için son bir kez daha sms ile tarafınıza bildirilir.

Ürünlerin sağlamlığı kontrol edilir ve tarafınızca teslim alınır. Ürün ödemeleri ise tüm bu aşamalar sonrasında tedarikçiye aktarılır. Cevabını merak ettiğinizi düşündüğümüz bazı sorularınız için ön çalışma yaparak soru cevap sayfası hazırladık. Sık sorulan sorular sayfamızdan bazı bilgileri edinmeniz mümkündür.

Kargolama hakkında aklınıza takılan sorular olursa buraya göz atabilirsiniz. Projemizi destekleyen tüm sitelere teşekkür ederiz.

Fidan, tohum ve ağaç ile ilgili projeleri ise fidan ara ailesi olarak ayrıca desteklemekten gurur duymaktayız. Bu projeleri görmek için desteklediklerimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.